Prodejna PROFI-VTP, Praha 8

Poradíme

Kvalifikovaný personál, který Vám bude schopen vždy dobře poradit, je naší největší devizou. Rádi Vám pomůžeme či cokoliv vysvětlíme pokud to budete potřebovat.

Doporučíme

Vzhledem k velké šíři sortimentu a možnostech, které současný trh nabízí, se Vám určitě bude hodit doporučení při výběru. Naše doporučení jsou podložena dvacetiletou praxí.

Zjistíme

Potřebujete zjistit nějakou speciálnost? Stavte se u nás, proberte to s naším kvalifikovaným personálem a pokud to již vše na místě nevyřešíme, tak si sami zjistíme informace a následně Vás o výsledku budeme informovat.

Objednáme

Naše specializovaná prodejna má jako každá svoje kapacitní limity. Pokud ale něco nemáme okamžitě skladem, tak to dokážeme ve velice krátké době pro Vás objednat a informovat Vás v okamžiku doručení zboží k nám na prodejnu.

logo Visa Electron
logo Mastercard
logo Maestro
logo V Pay

Platební možnosti
(hotově, platební kartou a na fakturu)

Všichni naši zákazníci mohou kromě tradiční hotovostní platby využít i možnost zaplatit svoji platební kartou (VisaElectron, MasterCard, Maestro a V Pay).

Při dlouhodobé spolupráci vycházíme partnerům vstříct a umožňujeme jim nákup na fakturu. Služba je obzvláště výhodná především pro drobné živnostníky a pravidelné domáci kutily.